Kuferek Niespodzianek - Animacje i Warsztaty Dla Dzieci Logo

Ocena

Ocena: / (głosów:1)

Kategorie

advertise

Kuferek Niespodzianek - Animacje i Warsztaty Dla Dzieci


KUFEREK NIESPODZIANEK specjalizuje się w profesjonalnych animacjach dla dzieci oraz warsztatach edukacyjnych dla szkół, przedszkoli, klubików dziecięcych i innych placówek.

Poprzez różnorodne techniki warsztatowe dajemy uczestnikom możliwość eksperymentowania z materiałami i narzędziami plastycznymi oraz okazję do rozwijania indywidualnych umiejętności warsztatowych. Zawsze przekładamy pracę dziecka nad końcowy efekt.

Zabawa u nas opiera się na użyciu różnych materiałów i produktów, często ekologicznych, a zawsze bezpiecznych dla zdrowia dzieci.

Aktualne propozycje warsztatów:
- owocowe mydłka i kolorowy piasek do kąpieli,
- kwiatowa sól i musujące kule do kąpieli,
- pachnące zawieszki z wosku, świece z lawendą i cynamonem,
- herbaciano-ziołowe inspiracje,
- mydła ziołami inspirowane,
- eksperymenty i doświadczenia,
- Sensoplastyka®.

To nie wszystko! Mamy w zanadrzu dużo więcej propozycji oraz mnóstwo nietuzinkowych pomysłów dzięki którym nasza oferta stale poszerza się o nowe atrakcje.

Zapewniamy kompleksową obsługę, wszelkie potrzebne materiały, opakowania, fartuszki dla dzieci, obrusy i inne niezbędne akcesoria.

Każdy warsztat oprócz przygotowania produktów składa się także z części edukacyjnej, jednak nie ma ona formy nudnego wykładu. Polega na zabawie z możliwością zobaczenia, dotknięcia, powąchania wielu produktów.

Opis przykładowego warsztatu:

Podczas warsztatów „Mydła ziołami inspirowane” dzieci zapoznają się z historią powstania mydła, jego właściwościami, uczą się dlaczego jest ono dla nas tak ważne, poznają także zioła oraz ich lecznicze właściwości. Dotykają i wąchają produkty, których będą potem używać do samodzielnego przygotowania mydełek. Następnie samodzielnie komponują dwa fantazyjne, pachnące mydełka wykorzystując do tego zioła, przyprawy, ćwiartki owoców, płatki i całe kwiatki. Gotowe mydełka zapakowują w ozdobne akcesoria po czym zabierają ze sobą do domu.

Wykształcenie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, mnóstwo nietuzinkowych pomysłów to nasze największe atuty, a zarazem źródło profesjonalizmu i kompetencji.

Warszawa i Lublin to miejsca w których najczęściej organizujemy warsztaty dla szkół i przedszkoli, ale naszą ofertę warsztatów kierujemy do wszystkich placówek oświatowych z z terenu Województwa LUBELSKIEGO, MAZOWIECKIEGO, ŁÓDZKIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKIEGO i PODKARPACKIEGO.

Masz pytania dotyczące naszej oferty?
Dzwoń lub pisz. Na wiadomości zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia.

Masz pomysł na nietypowe warsztaty i chcesz powierzyć nam ich realizację?
Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy także animacje dla dzieci podczas wesel, chrzcin, komunii, urodzin i innych uroczystości.

Podobne wpisy

Kuferek Niespodzianek - Animacje i Warsztaty Dla Dzieci Logo
Kuferek Niespodzianek - Animacje i Warsztaty Dla Dzieci

KUFEREK NIESPODZIANEK specjalizuje się w profesjonalnych ani...

Dawid Uczy Logo
Dawid Uczy

Dawid Uczy to serwis internetowy skierowany do maturzystów p...

Uprawnienia-budowlane.pl Logo
Uprawnienia-budowlane.pl

Testy uprawnienia budowlane 2019 to program opracowany w dwó...

Pióro wieczne Logo
Pióro wieczne

Zarówno długopisy marki Waterman, jak i wieczne pióro Waterm...

Aktualności

test

tyytryrtyrtyrty