Kursy jazdy


Kurs bezpiecznej jazdy ma za zadanie wzrost poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Opracowując szkolenia, nasza szkoła jazdy dba o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i ulepszenie umiejętności kierowców z wieloletnim stażem. Chcemy zaoferować profesjonalne szkolenia w towarzystwie doświadczonych instruktorów, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Szkolenie jazdy defensywnej jest połączeniem zajęć teoretycznych i praktycznych. W pierwszej części szkolenia, podczas kierowania samochodu w ruchu miejskim nauczyciel szczegółowo zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w ramach lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i omówi konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda defensywna to nowatorska metoda kierowania pojazdem, której priorytetem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W czasie kursu nauczymy Państwa optymalnie dopasowywać styl prowadzenia samochodu do warunków pogodowych, stosować zasadę ograniczonego zaufania w praktyce i reagować na nadchodzące zagrożenia.
Szkolenie jazdy pasywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla wszystkich kierowców. W naszej szkole, prócz miłej atmosfery, możemy zapewnić Państwu doskonałe poradniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie bezpiecznej jazdy.

Podobne wpisy

Wulkanizacja Warszawa Logo
Wulkanizacja Warszawa

Powierzając naprawę specjalistom takim jak wulkanizator w Wa...

TEC 2000 płukanka do silników Logo
TEC 2000 płukanka do silników

Regularne stosowanie płukanek do silników TECH-2000 wpływa p...

AutoKlinika s.c. Logo
AutoKlinika s.c.

Wejdź na autoklinikapoznan. pl i zainteresuj się pełną ofert...

Zakup pojazdu używanego z salonu Logo
Zakup pojazdu używanego z salonu

Samochód z salonu dla wielu osób to cenne marzenie. Często j...

Aktualności

test

tyytryrtyrtyrty