BusRezerwacje.pl - busy, bilety, rezerwacja, rozkład jazdy


Serwis BusRezerwacje.pl jest przeznaczony przede wszystkim dla Pasażerów chcących zarezerwować w busie miejsce na przejazd lub zakupić bilet elektroniczny (ebilet) połączony z automatyczną rezerwacją miejsc. [url=http://www.busrezerwacje.pl/rezerwacje_v2.aspx][b]Rezerwacja miejsc[/b][/url] na kursy busów realizowana jest przez system na dwa różne sposoby. Pierwszy sposób nie wymaga zakładania konta, ale niezbędne jest potwierdzenie rezerwacji z wykorzystaniem poczty e-mail. Drugi sposób wymaga jednorazowej rejestracji i logowania, ale nie jest potrzebne potwierdzanie rezerwacji z wykorzystaniem poczty elektronicznej.
Bilety na kursy busów można kupować na zdefiniowane przez Przewoźników kursy. Zakup elektronicznego biletu na dany kurs busem wymaga podania jedynie nazwiska osoby dokonującej zakupu oraz adresu e-mail na który zostanie przesłany link do pobrania biletu w formacie gotowym do wydruku. Płatności elektroniczne realizowane są za pośrednictwem bezpiecznego kanału udostępnianego przez firmę Dotpay.
Dodatkowo na stronach portalu możliwe jest sprawdzenie aktualnego [url=http://www.busrezerwacje.pl/rozklady_jazdy.aspx][b]rozkładu jazdy busów[/b][/url]. Każdy z realizowanych kursów jest dokładnie opisany i zawiera: dniami kursowania, opis kursu oraz trasy oraz dni w których kurs nie jest realizowany. Rozkład jazdy busów jest na bieżąco uaktualniany przez samych Przewoźników, dlatego Pasażerowie zawsze mogą mieć pewność, że kurs którym chcą podróżować ma aktualną godzinę odjazdu.
Każdy z Przewoźników korzystający z serwisu ma możliwość publikowania różnego rodzaju ogłoszeń, aktualności oraz reklam związanych działalnością firmy. Przewoźnicy mogą na przykład zamieszczać banery reklamowe informujące o dodatkowych kursach busów na danej trasie, ogłaszać termin wejścia w życie nowego rozkładu jazdy busów lub informować o nowych promocjach cenowych dotyczących biletów.
Zachęcamy wszystkich Pasażerów do skorzystania z bezpłatnych usług oferowanych przez serwis BusRezerwacje.pl, a Przewoźników chcących zapoznać się z możliwościami serwisu zapraszamy do współpracy. [url=http://www.busrezerwacje.pl/oferta.aspx][b]Busy[/b][/url] kursują na trasach: radom - warszawa, płock - warszawa, chełm - warszawa, sokołów podlaski - warszawa, siedlce - warszawa.

Podobne wpisy

Przewóz osób Gdynia Logo
Przewóz osób Gdynia

Staroszczyk oferuje przewóz osób Gdynia, wynajem busów oraz...

Bilety autobusowe Niemcy, Anglia, Francja - bilety.olsztyn.me Logo
Bilety autobusowe Niemcy, Anglia, Francja - bilety.olsztyn.me

Witamy na naszej stronie. Dla naszych podróżników i turystów...

Bilety autobusowe Niemcy, Anglia, Francja - bilety.warmia.info Logo
Bilety autobusowe Niemcy, Anglia, Francja - bilety.warmia.info

Dla naszych podróżników i turystów przygotowaliśmy specjalną...

bilety na tanie autokary - autokary24.pl Logo
bilety na tanie autokary - autokary24.pl

Na witrynie internetowej Autokary24. pl znajdą Państwo duży...

Aktualności

test

tyytryrtyrtyrty